DYPLOMATORIUM ABSOLWENTÓW SZKOŁY ZDROWIA PUBLICZNEGO

dyplomatorium

Absolwenci kierunków dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne otrzymają dyplomy ukończenia studiów wyższych

W piątek 05 grudnia 2025 roku o godzinie 12:00 w Bibliotece Uniwersyteckiej, odbyło się Dyplomatorium Absolwentów Szkoły Zdrowia Publicznego kierunków dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne. Podczas uroczystości, oprócz wręczenia dyplomów odbyło się także m.in. ślubowanie i czepkowanie absolwentów kierunku pielęgniarstwo i położnictwo.

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy!

WIĘCEJ

kategoria