Absolwenci kierunków dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne otrzymają dyplomy ukończenia studiów wyższych
W piątek 05 grudnia 2025 roku o godzinie 12:00 w Bibliotece Uniwersyteckiej, odbyło się Dyplomatorium Absolwentów Szkoły Zdrowia Publicznego kierunków dietetyka, pielęgniarstwo, położnictwo i ratownictwo medyczne. Podczas uroczystości, oprócz wręczenia dyplomów odbyło się także m.in. ślubowanie i czepkowanie absolwentów kierunku pielęgniarstwo i położnictwo.
Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy!
kategoria